جلد مدارک
خانه / جلد مدارک و بیمه نامه / چاپ جلد مدارک بیمه نامه اتومبیل ارزان

چاپ جلد مدارک بیمه نامه اتومبیل ارزان

چاپ جلد مدارک بیمه نامه اتومبیل ارزان و با کیفیت دغدغه بسیاری از مخاطبان این محصولات میباشد نوع چاپ و دوام و کیفیت آن و همچنین قیمت های متناقضی که در بازار وجود دارد بعضا باعث سر در گمی مخاطبان عزیز میگردد.

مسلم است که نوع متریال محصول تبلیغاتی با نوع چاپ و کیفیت آن رابطه مستقیم دارد بطور مثال چاپ سیلک که اغلب برای اکثر متریال ها بهترین و ارزان ترین چاپ محسوب میشود برای چرم مصنوعی یونیک که بافت دارد ابدا مناسب نمیباشد از آنجا که طرح دار بودن این متریال باعث جذابیت آن شده ولی متاسفانه نمیتوان از چاپ ساده و باکیفیت و ارزان سیلک در آن استفاده نمود. اما چاپ داغی به شرطی که با فرکانس انجام شود، کیفیت بسیار بالایی روی این جلد ایجاد خواهد کرد.
انواع چاپ های طلاکوب اعم از طلاکوب ساده و طلا توگود مستلزم ساخت کلیشه میباشند و قیمت نهایی را افزایش میدهند و در نهایت چاپی بسیار بسیار با دوام و شکیل را ارائه میدهد.
گروه تولیدی تبلیغاتی زینو با بهره گیری از مدرنترین و به روز ترین دستگاهای چاپ و در اختیار داشتن مواد اولیه با کیفیت و ارزان و بی واسطه دغدغه مخاطبان را در این حوزه کاملا بر طرف نموده است.

 

چاپ جلد مدارک

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کیف جلد مدارک خودرو کویری خام

کیف جلد مدارک خودرو کویری خام

کیف جلد مدارک خودرو کویری خام از جمله محصولات تبلیغاتی بسیار پر فروش است که هم بصورت خام و هم همراه با چاپ بیشترین تقاضا را در بین مخاطبان محصولات تبلیغاتی دارد.

جلد مدارک