جلد مدارک
خانه / جلد مدارک و بیمه نامه / چاپ انواع جلد مدارک بیمه در رشت

چاپ انواع جلد مدارک بیمه در رشت

چاپ انواع جلد مدارک بیمه در رشت و سایر شهرهای کشور با شرایط ارزان و فوری و ارسال سریع امکان پذیر است؟ آیا کیفیت انواع چاپ دستخوش سود جویی های پنهان و غیر معمول بازار تولید شده است؟

چاپ انواع محصولات تبلیغاتی بصورت حرفه ای و اعلا در تولیدی های معتبر و باسابقه انجام می پذیرد. متریال چاپ طلاکوب وطلا تو گود به عنوان پر تیراژترین چاپ محصولات تبلیغاتی از مواد اولیه طلایی و نقره ای و مسی و رنگهای دیگر مثل قرمز و سبز تشکیل میشود که عموما از رنگ طلایی و نقره ای آن استفاده میکنند و کیفیت برندهای آن متفاوت میباشد و از شاخصه های تعیین قیمت چاپ محسوب میشود. علاوه بر موارد ذکر شده چگونگی ساخت کلیشه و نوع آن است که بر کیفیت چاپ به طور مستقیم تاثیرگذار است و کیفیت پایین کلیشه ها میتواند با کیفیت ترین مواد اولیه چاپ طلاکوب را به بدترین و بی کیفیت ترین چاپ تبدیل نماید. در نتیجه ساخت کلیشه مرغوب نیز در دستیابی به چاپ خوب و با کیفیت بسیار موثر خواهد بود.
تعداد ضرب طلا کوب از دیگر شاخصه های تعیین قیمت میباشند و در واقع هزینه چاپ یکرو و دورو متفاوت بوده و هزینه کلیشه نیز اگر هر طرح با دیگری تفاوت داشته باشد، اضافه خواهد شد ولی در مورد چاپ سیلک بدین صورت نخواهد بود و اگرچه چاپ سیلک از لحاظ زیبایی در سطح پایین تری قرار دارد ولی هزینه های آن نیز کمتر است.

چاپ انواع جلد مدارک بیمه

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کیف جلد مدارک خودرو کویری خام

کیف جلد مدارک خودرو کویری خام

کیف جلد مدارک خودرو کویری خام از جمله محصولات تبلیغاتی بسیار پر فروش است که هم بصورت خام و هم همراه با چاپ بیشترین تقاضا را در بین مخاطبان محصولات تبلیغاتی دارد.

جلد مدارک