جلد مدارک
خانه / جلد کارت عابر بانک / سفارش عمده جلد عابربانک تبلیغاتی

سفارش عمده جلد عابربانک تبلیغاتی

سفارش عمده جلد عابربانک تبلیغاتی، در بازار ایران با کیفیت عالی در حال انجام میباشد. چگونه میتوانیم خریدی فوق العاده و خاص را در سفارش عمده جلد عابربانک، تجربه کنیم؟

خوشبختانه تنوع طرح و رنگ و جنس در تولید محصولات تبلیغاتی، اعم از انواع جلد عابر بانک بسیار بالا است. و در بازار ایران تولید و ارائه این محصول، به روز و با کیفیت پیش میرود.
انتخاب متناسب با سلیقه و توان مالی مخاطبان عزیز، در اکثر مواقع، طرح هایی با متریال معمولی و ساده بوده است؛ که به دلیل کیفیت نسبتا خوب و صد البته قیمت مناسب از استقبال خوبی برخوردار بوده است.

در سفارشات عمده جلد عابربانک، کدام طرح ها بیشتر مورد پسند هستند؟

سفارش عمده جلد عابربانک تبلیغاتی

شاید برایتان جالب باشد که؛ طرح های ساده ای مثل کویری و ماموت در انواع مختلف، با چاپ سیلک ساده، پر تیراژ ترین نوع جلد عابر بانک بوده و هستند!
طرح ماموت؛ با مقوا در رنگبندی و کیفیت متوسط به صورت دوخت پرسی و همراه با چاپ طلاکوب، داغی وسیلک، که میتوان با تغییر تعداد برگ های وسط، کاربرد متفاوتی در آن ایجاد کرد و به طور معمول کیفیت و قیمت متوسط، عامل انتخاب عمده آن است!
طرح کویری؛ از متریال های قدیمی و البته با کیفیت است که در مدل های متنوع ارائه میشود. و بیشترین تیراژ جلد عابربانک تبلیغاتی را به خود اختصاص داده است!

جلد عابربانک کویری، در کدام مدل کیفیت بالای دارد؟؟؟

سفارش عمده جلد عابربانک تبلیغاتی

مدل دوختی و پرسی کویری، که هر کدام به واقع کیفیت خوبی دارند و قیمت تمام شده آن متناسب با نوع چاپ و تعداد برگ وسط آن متغیر است. که صد البته در رنج قیمتی متوسط، در بین محصولات تبلیغاتی از این دست میباشد. در این مدل از جلد عابربانک، جهت تبلیغات، میتوان از چاپ طلاکوب و چاپ طلاتوگود و داغی و چاپ سیلک هم استفاده نمود.

طرح هایی خاص از جلد عابربانک که قیمت بالاتری دارند!!!

سفارش عمده جلدعابربانک تبلیغاتی

طرح عابربانک کیف پولی با متریال چرم آهویی، طرح عابربانک کیف پولی با متریال چرم یونیک، که همگی با کیفیت اعلا و بصورت دوختی تولید میشود؛ در رنگبندی ها ومدل های متنوع، با استقبال مخاطبان محترم روبه رو بوده است و با توجه به قیمت تمام شده بالاتری که نسبت به دیگر انواع جلد عابربانک دارد، با تیراژهای بالا و عمده ثبت سفارش میشود. این مدل از جلد عابربانک، قابلیت انواع چاپ را دارد. و همواره جذابیت تبلیغاتی بالایی را داشته اند.

آیا میتوان گفت جلد های عابربانک با طرح های نو و جدید، مخاطبان بیشتری در سفارشات عمده، نسبت به جلد های کلاسیک دارند؟؟؟

سفارش عمده جلد عابربانک تبلیغاتی

آمار سفارشات عمده انواع جلد های عابربانک، نشان میدهدکه با وجود اختلاف قیمتها، اگر در طرح های نو و جدید کیفیت بالا لحاظ شده باشد، در اکثر مواقع انتخاب اول مخاطبان عزیز به عنوان یک هدیه تبلیغاتی منحصربه فرد میباشد.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش خرید اینترنتی کیف کارت عابربانک

سفارش خرید اینترنتی کیف کارت عابربانک

سفارش خرید اینترنتی کیف کارت عابربانک، جهت سهولت در انتخاب و خرید مخاطبان عزیز، به صورت عمده، در تنوع قیمت و کیفیت بالا، قابل دسترس میباشد. آیا میدانید، کدام طرح از کیف کارت عابربانک، درصد بالایی از سفارشات اینترنتی را به خود اختصاص داده است؟

جلد مدارک