جلد مدارک
خانه / جلد مدارک و بیمه نامه / سفارش جلد بیمه نامه چرم کویری ارزان

سفارش جلد بیمه نامه چرم کویری ارزان

سفارش جلد بیمه نامه چرم کویری ارزان شاید به دلیل پر فروش بودن آن باید بیشتر مورد دقت مخاطبان عزیز قرار گیرد. متاسفانه موارد سوء استفاده دلالان و حتی برخی تولید کننده ها در تولید و فروش آن وجود دارد.
جلد بیمه نامه چرم کویری از ارزان ترین محصولات تبلیغاتی در حوزه جلد مدارک میباشد که با قیمتهای متفاوتی در بازار عرضه میگردد و در واقع نوع متریال استفاده شده در آن این تنوع قیمت و کیفیت را باعث میشود. نوع چرم کویری و ضخامت آن از موارد مهم و تاثیر گذار در قیمت و همچنین کیفیت محصول تولیدی میباشد که معمولا به آن توجه نمیشود ولی در قیمت تمام شده آن تاثیر زیادی دارد و کیفیت آن را تا حد زیادی تحت الشعاع قرار میدهد. علاوه بر آن تعداد و نوع برگ های وسط استفاده شده در تولید جلد از نکات مهم دیگر است که میتواند شفاف و یا کامپیوتری مات باشد و البته برگهای وسط نیز دارای ضخامتهای متنوعی هستند و توجه به این نکته میتواند بسیار موثر باشد در نتایج یک خرید به صرفه و با کیفیت. البته معمولا برای جنس کویری از برگهای کامپیوتری مات استفاده میشود و این کار سبب بالاتر رفتن کیفیت و دوام آن در طول مدت زمان خواهد شد.
بطور کلی توجه مخاطبان عزیز به این شاخصه ها آنها را در خرید محصول تبلیغاتی با کیفیت بالا و ارزان هدایت میکند و موجب خواهد شد تا در موارد تبلیغاتی، بازدهی و دوام محصول در دست مشتریان جامعه هدف به طرز چشمگیری افزایش یابد.

سفارش جلد بیمه نامه چرم کویری

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کیف جلد مدارک خودرو کویری خام

کیف جلد مدارک خودرو کویری خام

کیف جلد مدارک خودرو کویری خام از جمله محصولات تبلیغاتی بسیار پر فروش است که هم بصورت خام و هم همراه با چاپ بیشترین تقاضا را در بین مخاطبان محصولات تبلیغاتی دارد.

جلد مدارک