جلد مدارک
خانه / جلد دفترچه بیمه درمانی / خرید عمده اینترنتی جلد دفترچه بیمه

خرید عمده اینترنتی جلد دفترچه بیمه

خرید عمده اینترنتی جلد دفترچه بیمه ، را در سال جدید با شرایط ویژه از دست ندهید! کاهش قیمت ها، در تیراژ بالا و خرید عمده جلد دفترچه بیمه برای مخاطبان عزیز مقرون به صرفه خواهد بود؟

فروش انواع جلد دفترچه بیمه، با شرایط ویژه سال جدید، به صورت عمده آغاز شد!

خرید اینترنتی عمده جلد دفترچه بیمه


جلد های دفترچه بیمه در انواع مختلف: جلد دفترچه بیمه خدمات درمانی و جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی، در متریال های متنوع و رنگ بندی های مختلف عرضه و تولید میشود. با توجه به شرایط متفاوتی که در سال جدید با آن روبرو هستیم، نوسانات قیمتی در چند نوبت، باعث تغییر در قیمت های تمام شده جلد دفترچه بیمه شده است.
کنترل قیمت نهایی، برای مخاطبان عزیز، یکی از راهکار های ویژه ای است که در این شرایط پیش رو داریم.

با توجه به مزایای بیشمارخرید عمده اینترنتی، لزوم دقت در این نوع از خرید بیشتر از قبل احساس میشود؛ خرید هایی با رقم های کلان و به صورت اینترنتی و غیر حضوری، فقط و فقط از طریق اعتبار و اعتماد مجموعه تولیدی میسر خواهد شد.

کدام یک از انواع جلد دفترچه بیمه برای خرید اینترنتی سفارش بیشتری خواهد داشت؟

خرید اینترنتی عمده جلد دفترچه بیمه

از انواع جلد دفترچه بیمه، نوع چرمی آن که بسیار جذاب و شکیل است.جلد های چرمی دفترچه بیمه دارای تنوع رنگی هستند؛ که انتخاب را برای مخاطبان عزیز، بیشتر میکند.
جذابیت چاپ طلاکوب به روی جلد های چرمی، برای مخاطبان، بیشتر از چاپ های دیگر است. جلد های چرمی، قابلیت انواع چاپ را دارد؛ داغی، طلاتوگود و چاپ سیلک هم از چاپ های رایج این نوع از جلد دفترچه بیمه میباشند. این جلد ها در اندازه و سایز های جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی و جلد دفترچه بیمه خدمات درمانی قابل عرضه و ارائه میباشد. معمولا درخرید های اینترنتی درصد بالایی از آمارثبت سفارش را به خود اختصاص داده اند.
جلد دفترچه بیمه طلقی، که تنوع بی نظیری، در طراحی و رنگ و چاپ دارد، نیز مورد استقبال فراوان مخاطبان محترم است. متریال و نوع کیفیت تولید آن در سطح بالایی میباشد، از این رو دوام و کارآیی آن زیاد است.
از لحاظ قیمت های تمام شده و نوع چاپ، در هر کدام از جلد های دفترچه بیمه موجود در بازار، معمولا نوع طلقی آن استقبال بیشتری دارد و در ثبت سفارشات اینترنتی هم، بسیار پر رونق تر بوده است.

آیا در خرید عمده اینترنتی جلد دفترچه بیمه، کاهش قیمت در تیراژ بالا، به صرفه میباشد؟

خرید اینترنتی عمده جلد دفترچه بیمه


همان طور که مستحضر هستید؛ در خرید های اینترنتی جلد دفترچه بیمه و سایر محصولات تبلیغاتی، تیراژ بالا با تخفیف ها و کاهش قیمت مواجه است. در جلد دفترچه بیمه های چرمی با توجه به نوع متریال و هزینه های چاپ و کلیشه و طلاکوب قیمت تمام شده آن به نسبت بالاتر از انواع جلد های طلقی میباشد، اما در تیراژ های بالا، اختلاف حداقلی و ناچیز این دو مدل، باعث میشود، مخاطب در انتخاب سفارش خود تجدید نظر داشته باشد. و خرید اینترنتی مقرون به صرفه ای را تجربه میکنند.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی با ضمانت کیفیت تولید و …

جلد مدارک