جلد مدارک
خانه / جلد کارت عابر بانک / خرید جلد عابر بانک کویری تبلیغاتی

خرید جلد عابر بانک کویری تبلیغاتی

خرید جلد عابر بانک کویری تبلیغاتی برای مخاطبان ویژه و شعب بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و سایر گروه ها و مدیران اصناف به قیمت بسیار مناسب و بی واسطه از گروه تولیدی و تبلیغاتی زینو صورت میگیرد.
با توجه به انواع متنوع جلد های عابر بانک که در بازار موجود میباشد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد، جلد های عابر بانک کویری از استقبال بیشتری برخوردار میباشند. البته جلد کویری در واقع نماینده متریالهای اصطلاحا پشت پارچه در حوزه تولید جلد بوده و امکان استفاده از مواد اولیه دیگر نیز با همین کیفیت وجود دارد که در واقع تفاوت آن در شکل ظاهر و طرح روی جنس میباشد.
دوام و کیفیت این محصول در نگهداری و مراقبت عابر بانک ها امتحان خود را پس داده و در واقع از لحاظ بصری هم مورد استقبال مخاطبان عزیز قرار گرفته است. بسیار واضح است نوع چاپ در شکیل بودن و قیمت گذاری آن تاثیر بسزایی دارد و با توجه به رفتارهای مختلف مواد گوناگون در برابر روشهای مختلف چاپی مانند طلاکوب، داغی یا چاپ سیلک و غیره، انتخاب مناسب نوع چاپ و هماهنگی آن با مواد اولیه تولیدی بسیار ضروری خواهد بود.
همچنین شاخصه دیگری که در قیمت و کیفیت این محصول تاثیر گذار میباشد، نوع دوختی یا پرسی بودن آن است.

خرید جلد عابر بانک کویری

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش خرید اینترنتی کیف کارت عابربانک

سفارش خرید اینترنتی کیف کارت عابربانک

سفارش خرید اینترنتی کیف کارت عابربانک، جهت سهولت در انتخاب و خرید مخاطبان عزیز، به صورت عمده، در تنوع قیمت و کیفیت بالا، قابل دسترس میباشد. آیا میدانید، کدام طرح از کیف کارت عابربانک، درصد بالایی از سفارشات اینترنتی را به خود اختصاص داده است؟

جلد مدارک