جلد مدارک
خانه / جلد مدارک و بیمه نامه / تولید انواع جلد مدارک بیمه نامه تبلیغاتی

تولید انواع جلد مدارک بیمه نامه تبلیغاتی

تولید انواع جلد مدارک بیمه نامه خودرو تبلیغاتی به صورت عمده و باقیمت مناسب وکیفیت بالا و بدون واسطه از گروه تولیدی تبلیغاتی زینو و ارسال محصولات تبلیغاتی به سراسر ایران.

تولید انواع جلد مدارک خودرو با کیفیت ها و متریال های مختلفی در تولیدی ها انجام میگیرد و به همین جهت و همچنین به دلیل استفاده از آن به عنوان یک محصول تبلیغاتی، توجه به نوع جنس و کیفیت و قابلیت چاپ آن میتواند نتایج بسیار بهتری برای انجام یک تبلیغات منطقی داشته باشد.
بطور کلی میتوان گفت که مواد استفاده شده در تولید جلد مدارک به دو نوع چرم پشت پارچه و نیز چرم فومی تقسیم بندی میشوند و البته هر یک از انواع ذکر شده دارای ضخامتها و کیفیت های مختلفی هستند و در اغلب موارد خریداران قادر به تشخیص و اطلاع از پیچیدگیهای آن نخواهند بود. به همین جهت مراجعه به مراکز و تولیدی های معتبر در این زمینه راحت ترین و کوتاه ترین راه ممکن برای دستیابی به نتایج مطلوب خواهد بود.

نکته حائز اهمیت در این رابطه توجه به قیمت و کیفیت محصولات تولیدی بصورت متناسب و هدفمند میباشد به عبارت دیگر از هر محصول با توجه به کیفیت، قیمت مناسب آن نیز انتظار میرود.

تولید انواع جلد مدارک

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کیف جلد مدارک خودرو کویری خام

کیف جلد مدارک خودرو کویری خام

کیف جلد مدارک خودرو کویری خام از جمله محصولات تبلیغاتی بسیار پر فروش است که هم بصورت خام و هم همراه با چاپ بیشترین تقاضا را در بین مخاطبان محصولات تبلیغاتی دارد.

جلد مدارک